Kliimaseadme kaitsemaja: Kliimaseadme kate WDA01
x
ID: 851
WDA: Paigaldustarvik
Küsi pakkumist!
151.80 €
Toote materjal: Puit, plekkkatus
Kui soojuspump töötab väga raksetes oludes, kus ta on pideva tuule, tuisu, katuselt kukkuva lume ja purikate ohus, siis on mõistlik seda kaitsta spetsiaalse kattega. Paljudel juhtudel võib kate parandada esteetilist välimust. Kate vähendab seadme müra keskkonnale.

Soojuspumba ja konditsioneeri kate

Tuleb ette olukordi, kus soojuspumba välisosa vajab kaitset tuulekeeriste, tuisu, katuselt kukkuva lume või purikate eest. Teinekord vajatakse jälle esteetilise välimuse parandamist. Kliimaseadme välisosa kate aitab mõlemale probleemile lahenduse leida.

Soojuspumba kate läbis uuenduskuuri

Meie poolt pakutav kate ei ole traditsiooniline vaid edasiarendatud ja tehniliselt parem. Uus kate on mõõtudelt suurem ja väiksema õhutakistusega. Katte tehnilise lahenduse väljatöötamisele kaastati spetsialistid, kes tegid sellele nägusa kujunduse ning parandasid tenilisi omadusi.

Soojuspumba kate vähendab müra

Soojuspumba või mõne muu kliimaseadme jaoks mõeldud kate vähendab seadme tekitatud müra keskkonnale. Kui Sul on väga hea kuulmisega naaber või häirib müra Sind ennast, siis proovi soojuspumba katet.

Uus kate sobib õhk-vesisoojuspumpadele

Oluline uuendus kattel on konstrukrtsioon, mis võimaldab seda panna erineva kõrgusega soojuspumpadele. Kate sobib ka nendele soojuspumpadele, mis on paigaldatud alusraamile.

 

NB! Osade kastide mõõdud on 740 x 1140. Vajadusel palume need enne soetamist täpsustada.

TOOTE MATERJAL
Toote materjal
Puit, plekkkatus
VÄRVUS
Seadme värvus
Immutatud puit
MÕÕDUD
Laius × sügavus × kõrgus mm
1070(1140)x700(740)x630
ÜLDISED ANDMED
Pretensiooni esitamise õigus
Kaks aastat
Toote hind 151.80 €

Vali endale sobiv lahendus ja tee hinnapäring

1.Teema
2.Hoone
3.Tüüp

Vali endale sobiv lahendus ja tee hinnapäring